top of page

Item List

Zapraszam na drafta MTG. Cube draft to darmowa rozrywka gdzie draftujemy z wcześniej przygotowanej puli kart, zawierającej synergie. Mój Cube jest raczej low-powered, ale nie jest to zestaw złożony z crapu. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda w postaci sklepikowo-napojowej :) Możemy zagrać kilka draftów, im częściej się gram tym ciekawiej, bo poznajemy konkretnego Cube'a. Pod tym linkiem znajduje się lista kart: https://www.cubecobra.com/cube/list/6067274c7d071f431e33ebe5

Cube Draft MTG

rpg

Lale w Szale, czyli drag-queenki z Wrocławia przyjeżdżają na Alaskę zrobić imprezę roku! 
Mona Lizak, TylkoAna, Histamina i Bavi zatrząsa przystankiem wypełniając go wszystkimi kolorami tęczy! Szalone królowe biorą pod swoje pstre skrzydła nowicjuszki Dragowej sceny - czyli właśnie was! Oprócz występu każdej z gwiazd, występów niespodzianek, zobaczycie występy nowych podopiecznych, weźmiecie udział w otwartym szkoleniu z bycia Sceniczną Divą. Dziewczyny obudzą w Was pokłady humoru i szaleństwa zapraszając do wspólnej zabawy,  której nie może zabraknąć, jak już one się za to zabiorą. 

Cały dzień dziewczyny będą dla was stawały dla was na głowie. Zaczniemy od wczesnego popołudnia. W programie prócz szampańskiej zabawy, są występy, gry i warsztaty! Porozmawiamy sobie też z Ekspertem/ką na poważne tematy dotyczące spraw środowiska LGBTQ+, akceptacji i emancypacji. Wieczór zapowiada się cudownie. Z doświadczenia wiemy, że nie może Was tam zabraknąć. Do zobaczenia!

Drag This Pose

Jak co roku, zgodnie z alaskańską tradycją ubieramy się w białe lub czarne ubranka, aby obrzucać się nietoksycznymi i neutralnymi dla środowiska kolorowymi proszkami z mączki ziemniaczanej i talku.

Festiwal Kolorów

Grill i impreza wokół ogniska.

Impreza

Co by było, gdyby Ru Paul był Fae, a uczestnicy Drag Race'u Changelingami uwięzionymi w świecie przypominającym telewizyjny show?

Impreza kostiumowa na którą można przyjść w dragu, makijażu czy czymkolwiek innym queer, w czym będziecie się czuli dobrze. Na imprezie poza tańczeniem będą atrakcje zainspirowane programem Ru Paul's Drag Race. Zachęcamy do przygotowania sobie na ten wieczór najbardziej kolorowych drinków, jakie w warunkach alaskańskich potraficie sobie wyczarować. 

Dresscode: Queer as Fu*k
Drinkcode: Kolorowe drineczki z palemką.

Impreza kostiumowa Drag-Queen-Changeling

Impreza

Gry improwizacyjne (możliwe, że z bonusową częścią warsztatową), na aktorskie i kreatywne rozgrzanie, pośmianie się i wyluzowanie.

Luźne Improwizowanie

impreza

#NewSongsOnly #NewFashionOnly #NewDrinksOnly

Imprezy na Alasce są legendarne, ale repertuar muzyczny zasługuje na ekstremalne odświeżenie. Proponujemy imprezę, na której poleci TYLKO NOWA MUZYKA, do której na Alasce jeszcze nie tańczyliście! 

Nowa, ma się rozumieć, dla nas, niekoniecznie dla świata. To mogą być zapomniane perełki z lat 80', nigdy nie puszczony w Hollingu remix hitu z lat 2010' i zdecydowanie będą tam przeboje z szalonego roku 2020'. Swoje propozycje zgłaszać można do Dracana.

Dla utrzymania konwencji, proponujemy dresscode #NewFashionOnly. Ubieramy się w rzeczy, których jeszcze nigdy na imprezie nie nosiliśmy. Może masz w szafie sukienkę, którą kupiłaś z myślą o wychodzeniu na kluby, zanim zamknięto kluby? A może drugą ulubioną koszulę, która zawsze przegrywa z tą pierwszą? A może chcesz wypróbować zupełnie nową dla siebie stylówę? To dziś!

Dla immersjonistów proponujemy taką zabawę, żeby przywieźć na tę imprezę napoje lub zrobić sobie drinki, których jeszcze nigdy nie piliście.

NewNewNew Party

Impreza

Pokaz japońskiej erotycznej sztuki wiązania, dominacji i komunikacji w stylu paryskiej galęzi Naka-ryu.

Pokaz shibari

pokaz

Wydarzenie dla larpartowiczów z psami oraz tych, którzy chętnie pobawiliby się z czworonogami. Zabawy, spacery, skupienie się na czworonogach, żeby miały swoją rozrywkę.

Psia integracja

inne

Impreza z elektroniczną muzyką przy ognisku. Jeszcze wymyślę do niej program, konwencję etc, żeby to był event-event, ale chciałbym w końcu kiedyś przetańczyć całą noc pod gołym niebem.

Rave przy ognisku

impreza

Jeśli tak jak wielu z nas przez pandemię nazbierało Ci się gratów - ubrań, kosmetyków, bibelotów - przywieź je na Larparta. Wyłożymy je w jednym miejscu i znajdziemy im nowy dom!

Wymiana Gratów

inne

bottom of page