top of page

Zostań Larparcięciem

Chcesz mieć możliwość cieszenia się zniżką 50% (od pełnej wejściówki namiotowej) ?

Chcesz dostać limitowaną edycje koszulki konwentowej?

Zgłoś się do  larparciej ekipy i pomóż w organizacji !!!

lezaczek.gif

Przewidujemy trzy role:
1. Bohater logistyczny - będziesz współpracować bezpośrednio z naszymi logistykami. Twoim zadaniem będzie odebrać wcześniej przygotowane przedmioty z magazynu, udać się do twórców programu i razem z nimi rozstawić scenografię. Jeśli coś będzie trudne, możesz liczyć w tym na naszą pomoc. 
Twoja odpowiedzialność nie będzie uwzględniać dużych gier - w te będziemy angażować wszystkich uczestników. 
Praca bohatera logistycznego nie powinna wykluczać brania udziału w larpach - będziesz pomagać w ich przygotowaniu pomiędzy grami. Będziemy oczekiwać pracy przez pół konwentu i postaramy się dopasować dni które będą dla Ciebie optymalne ze względu na planowane gry - odezwiemy się później w kwestii dokładnych ustaleń. 


2. Naganiacz/krzykaczkowy - do Twoich zadań będzie należało szukanie potrzebnych nam osób, naganianie uczestników larpów, jeśli będzie problem ze znalezieniem ich na czas, krzyczenie na ludzi, którzy nie utrzymują porządku i tym podobne. Ta praca jest przewidywana na cały konwent, ale nie powinna  zajmować całego Twojego czasu. Nie będzie wykluczać uczestnictwa w larpach ani ogólnej socjalizacji - po prostu musisz być do naszej dyspozycji, kiedy coś będzie się działo i trzymać rękę na pulsie między grami. 


3. Kierowca - ta rola jest przewidziana na cały konwent. Zakłada wstrzymywanie się od picia alkoholu do wieczora (ok. godziny 20) na wypadek gdyby trzeba było pojechać do sklepu czy odebrać skądś ludzi. Potencjalnie może wpłynąć na uczestnictwo w larpach, ale będziemy starali się to ograniczać.   W ramach tej roli otrzymasz także zwrot kosztów paliwa które wykorzystasz w trakcie wypełniania larparcich misji.

bottom of page