top of page

LARPART 

konwent larpowy

Przystanek Alaska
Gliśno Wielkie

24.06-3.07. 2022

18+

500/350/200

 

I      LARPARCIĘ 

Skoro tutaj jesteś, to z pewnością chcesz zgłosić się na wolontariusza (dalej nazywanego Larparcięciem) i pomóc nam w organizacji Larparta 2021 w trakcie trwania samej imprezy.

 

Role:
Larparcie ds. doraźnych - zgłaszając się na Larparcię oświadczasz światu, że nie boisz się zakasać rękawów i nieść pomoc tam gdzie jest ona w tej chwili najbardziej potrzebna! Nieważne czy jest to noszenie stołów; podpinanie sprzętu; przygotowywanie sal i innych miejscówek pod kolejne larpy na coraz to wymyślniejsze sposoby których nie spodziewali się sami twórcy larpa jeszcze 5 minut temu czy sprzątanie kałuży kisielu na środku pokoju, która to kałuża była kluczowym elementem dla udanego larpa. Jeśli gdzieś jest jakaś praca do wykonania - Tobie ona nie straszna.

Larparcie-Kierowca - Zgłaszając się na Larparcię-Kierowce oświadczasz, że masz samochód i prawo jazdy, i chcesz pomóc naszym Logistykom sprawić by impreza była dobrze zaopatrzona w rzeczy codziennego użytku i tego niecodziennego też. Jako Kierowca będziesz odpowiadać przed szefem Logistyki, nie działu HR.

Zwroty:
Każdemu z Larparciąt będzie przysługiwał częściowy zwrot akredytacji za czas poświęcony w trakcie trwania imprezy. Przedstawiają się one następująco:
16h - 50% od akredytacji namiotowej + koszulka
8h - 25% od akredytacji namiotowej + koszulka

- Osoby wykupujące akredytacje jednodniowe nie mogą zgłosić się do wolontariatu.
- Osoby kupujące miejsce w domku, wciąż otrzymują zwrot od ceny akredytacji namiotowej.

Larparcięta
FORMULARZ- larparcięta

ORG Team

org team
mapa%20alaska%20mala_edited.jpg
lezaczek.gif
bottom of page