top of page
< Back

Antares

Antares

ANTARES.
"Gra na strukturze larpu D8. Gra będzie podzielona na rozgrywające się równolegle sceny, pomiędzy którymi będą przerwy. Pozwala każdej osobie grającej stworzyć własną historię przez wybór scen w których chce wziąć udział. Trwać będzie około 30 godzin w czasie dwóch dni. Będzie oferować możliwość spożywania posiłków i noclegu ingame.
Gra będzie stworzona w formule flip-larp czyli osoby grające będą aktywnie zaangażowane w pracę nad jej powstaniem przed samą grą, na Alaska i w trakcie (np. będziemy Was prosić o przywiezienie rekwizytów, pomoc w stworzeniu lokacji, ugotowanie czegoś. Będziecie mogli sugerować własne sceny).

Gra nie będzie wymagająca pod kątem kostiumów. Zapisy na grę będą mieć dwa warianty - zapisów wcześniejszych, które umożliwią lepsze przygotowanie się do gry, oraz zapisy na miejscu nieogarniętych i niezdecydowanych.

Ostrzeżenia: Struktura gry pozwoli uniknąć tematów i sytuacji w których nie chcesz się znaleźć. Jednak na grze pojawić się mogą następujące tematy: dyskryminacja ekonomiczna, przemoc instytucjonalna, głód, choroby, używki, konflikty polityczne

Gra będzie odbywać się w różnych miejscach, niezależnie od warunków atmosferycznych. Należy być na to gotowym lub wybrać sceny pod dachem."

Dla kogo?

Dla graczy chcących stworzyć historię postaci na przestrzeni lat. Lubiących dokonywać świadomego wyboru, w jakiej sytuacji chcą gra i jakie emocje chcą przeżyć. Dla graczy którzy nie potrzebują długiej karty postaci. Chcących zmierzyć się z tematyką społeczną w oprawie SF. Nauczyć podstaw działania samoorganizujących się społeczności. Popracować.

Zapisy:

Przed Konwentem

Ilość graczy:

Liczba graczy: 40-80+

Prowadzący:

Mikołaj Wicher, Katarzyna Czpak, Joanna Płaszewska

bottom of page