top of page

Ławeczka

#gra #lekka #publiczność #polski #stereotypy

Ławeczka to jeepform będący komedią obyczajowa o polskim społeczeństwie blokowiska lat 90’.

AUTORZY:

Klaudia Toruń, Marta Rozalia Ireth Szmigiel

PROWADZĄCY:

Klaudia Toruń

DATA GRY:

CZAS TRWANIA:

Ilość miejsc:

Format zapisów:

5.07.24, 09:00

ok 4h z warsztatami

gra jest na 6-10 graczy. 5 męskich ról, 5 kobiecych ról, 2 unisex role. Można grać crossplay.

Zapisy na konwencie, Kto pierwszy ten lepszy

Przyznajcie się, kto z Was chociaż raz nie przysiadł na Ławeczce przed blokiem, dziękując w duchu za ten cud polskiej myśli tehnicznej? No właśnie! Taka Ławeczka to miejsce spotkań pokoleń, picia z sąsiadami kawusi, obierania ziemniaków oraz zabijania nudy wódką. Ale Ławeczka to też miejsce zdrad, kłótni o serial na całe osiedle oraz wyznań prawdziwej, wiecznej miłości. Ławeczka przed blokiem to polski skarb, to duma narodowa! Więc Ławeczkę to Ty szanuj! Możemy się lubić i nie lubić, ale o Ławeczce to złego słowa nie dam powiedzieć!

Ławeczka to jeepform będący komedią obyczajowa o polskim społeczeństwie blokowiska lat 90’, poruszający tematykę stereotypów, zarówno kulturowych jak i płciowych. Grę zaprojektowano na 6-10 graczy oraz interaktywną publiczność. Jeep podzielony jest na akty ze scenkami obyczajowymi między nimi. Mile widziane stroje i rekwizyty z lat 90 (prosimy o utrzymanie ich w na odpowiednim poziomie kicz.. polskości ;)

TRIGERY:

wulgarne słownictwo, odgrywanie scen przemocy, odgrywanie scen seksu, tematyka uzależnień, tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania

brak wydarzenia na facebooku

FACEBOOK.png

brak dokumentu

DESIGN DOC.png

zapisy na Larparcie

ZAPISY.png
bottom of page