top of page

Dziedzictwo Arkadii

#gra #spiski #knucie #emocje

Dziedzictwo Arkadii to gra o dworskich intrygach i namiętności, której uczestnicy wcielą się w role baśniowych istot zwanych Fae i zmierzą się z kryzysem, jakim jest zaginięcie ostatniego władcy Arkadii.

AUTORZY:

Paweł Jasiński

PROWADZĄCY:

Paweł Jasiński

DATA GRY:

CZAS TRWANIA:

Ilość miejsc:

Format zapisów:

30.06.24, 13:00

7h z warsztatami

11-21 ról uniseks

Zapisy przed konwentem. Ankieta zgłoszeniowa

Dziedzictwo Arkadii to gra o dworskich intrygach i namiętności, której uczestnicy wcielą się w role baśniowych istot zwanych Fae i zmierzą się z kryzysem, jakim jest zaginięcie ostatniego władcy Arkadii. W tej okrutnej, magicznej krainie może oznaczać to tylko jedno: bezpardonowe zmagania o tron, w których przebiegłe intrygi splatają się z wielką pasją i namiętnością. Na drodze każdego dziedzica stoją dwie przeszkody: rodzeństwo, równie mocno zabiegające o królewski tytuł, oraz kataklizm, który sprawił, że dziedzice stracili większość ze swoich wspomnień oraz zostali uwięzieni w świecie śmiertelników.
Gra inspirowana jest Kronikami Amberu Rogera Zelaznego. Zapisz się, jeśli chcesz knuć spiski, uwodzić i oddawać się rozkoszy, toczyć pojedynki, poszukiwać swoich wspomnień, mścić się, zdradzać, krzywdzić i być może nawet wybaczać. Ze względu na dorosłą tematykę, wydarzenie jest tylko dla osób pełnoletnich.

TRIGERY:

przemoc psychiczna i fizyczna, motywy konsensualnego seksu i nagości, zdrada i zemsta, tematy tabu, stosunki seksualne między kuzynami, wykorzystanie seksualne za pomocą oszustwa, upokorzenie, śmierć bliskich, opętanie, świętokradztwo, porwanie; w trakcie zgłoszeń na postaci, konkretne postaci będą miały wymienione ostrzeżenie o treści.

brak wydarzenia na facebooku

FACEBOOK.png

design dokument
kliknij w ikonę

DESIGN DOC.png

zapisy jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu

ZAPISY.png
bottom of page