top of page

Dziedzictwo Arkadii

Dziedzictwo Arkadii to gra o dworskich intrygach i namiętności, której uczestnicy wcielą się w role baśniowych istot zwanych Fae i zmierzą się z kryzysem, jakim jest zaginięcie ostatniego władcy Arkadii.

AUTORZY:

Paweł Jasiński

DATA GRY:

niedziela, 30 czerwca 2024 15:00:

CZAS TRWANIA:

7h z warsztatami

PROWADZĄCY:
Ilość miejsc:

11-21 ról uniseks

Paweł Jasiński

Format zapisów:

Zapisy przed konwentem. Ankieta zgłoszeniowa

TRIGERY:

przemoc psychiczna i fizyczna, motywy konsensualnego seksu i nagości, zdrada i zemsta, tematy tabu, stosunki seksualne między kuzynami, wykorzystanie seksualne za pomocą oszustwa, upokorzenie, śmierć bliskich, opętanie, świętokradztwo, porwanie; w trakcie zgłoszeń na postaci, konkretne postaci będą miały wymienione ostrzeżenie o treści.

Dziedzictwo Arkadii to gra o dworskich intrygach i namiętności, której uczestnicy wcielą się w role baśniowych istot zwanych Fae i zmierzą się z kryzysem, jakim jest zaginięcie ostatniego władcy Arkadii. W tej okrutnej, magicznej krainie może oznaczać to tylko jedno: bezpardonowe zmagania o tron, w których przebiegłe intrygi splatają się z wielką pasją i namiętnością. Na drodze każdego dziedzica stoją dwie przeszkody: rodzeństwo, równie mocno zabiegające o królewski tytuł, oraz kataklizm, który sprawił, że dziedzice stracili większość ze swoich wspomnień oraz zostali uwięzieni w świecie śmiertelników.
Gra inspirowana jest Kronikami Amberu Rogera Zelaznego. Zapisz się, jeśli chcesz knuć spiski, uwodzić i oddawać się rozkoszy, toczyć pojedynki, poszukiwać swoich wspomnień, mścić się, zdradzać, krzywdzić i być może nawet wybaczać. Ze względu na dorosłą tematykę, wydarzenie jest tylko dla osób pełnoletnich.

ZAPISY.png

DESIGN DOC.png

bottom of page