top of page

Larp Magicznie Szemrany

#gra #potter #sam-wiesz-kto #seqel

W Wielkiej Brytanii Druga Wojna Czarodziejów to traumatyczne przeżycie zarówno dla całego świata czarodziejów jak i mugoli...

AUTORZY:

Kasia Rafa, Aleksandra Górecka

DATA GRY:

piątek, 5 lipca 2024 15:00:

CZAS TRWANIA:

7h z warsztatami

PROWADZĄCY:
Ilość miejsc:

12-20 ról unisex

Kasia Rafa, Aleksandra Górecka

Format zapisów:

Zapisy przed konwentem, Ankieta zgłoszeniowa

TRIGERY:

odrzucenie, pająki, wykluczenie, osamotnienie,

W Wielkiej Brytanii Druga Wojna Czarodziejów to traumatyczne przeżycie zarówno dla całego świata czarodziejów jak i mugoli. Żądny władzy Czarny Pan wraz z mrocznymi śmierciożercami dąży do zrealizowania swoich makabrycznych celów, co udaremniają mu aurorzy, od których wymaga się coraz bardziej makabrycznych celów. W całą sprawę wmieszani są także członkowie tajemniczego Zakonu Feniksa. Ludzie znikają, Kodeks Tajności jest zagrożony, czarodzieje poświęcają wiele, by zwyciężyła wspierana przez nich strona konfliktu. Makabryczna walka, mistyczne przeżycia, wielka polityka. 
Ale to nie wy. W najdziwaczniejszej spelunie na West Endzie gromadzą się wyrzutki ze marginesów społecznych. Zarówno czarodziejów jak i mugoli. Zasady zdają się tutaj nie obowiązywać. A Wielka Wojna? Należałoby się zabezpieczyć przed tym, by nie wpłynęła na nasze przekręty i interesy. Właściciel lokalu uważa, że najlepszym rozwiązaniem jest rzucenie zaklęcia Fidelusa, ale to wiąże się z pewnymi kluczowymi wyborami. 

ZAPISY.png

DESIGN DOC.png

bottom of page