top of page

Ostatnia Noc

#changelling #sylwerster #artyści #emocje, #relacje #sztuka

Ta Jedyna Noc, to Ostatnia, a zarazem Pierwsza Noc Roku. [...] To moment, w którym istoty, czasem starsze niż czas, który znają Ludzie, mogą powrócić do Arkadii i choć na chwilę zrzucić maski...

AUTORZY:

Klaudia Toruń, Karol Hinc

DATA GRY:

poniedziałek 01.07, 19:00

CZAS TRWANIA:

5h + 2h warsztatów

PROWADZĄCY:
Ilość miejsc:

40

Toruń i Hedin

Format zapisów:

Zapisy przed konwentem, Ankieta zgłoszeniowa, casting

TRIGERY:

przemoc, seks, ograniczanie woli, alkohol i inne używki

Każdy czegoś szuka. Zwłaszcza w artystycznym świecie. Szukamy natchnienia, wrażeń, miłości. Łakniemy sławy, pieniędzy i blichtru. Potrzebujemy emocji, jak powietrza, by móc tworzyć i to tworzyć coraz lepiej, bardziej, więcej. Nienasycona potrzeba tworzenia i niezachwiana wiara w to, że to sztuką wyrażamy to kim jesteśmy pozwalają nam być w pełni. A artystyczny światek dostarcza nam tego wszystkiego. I emocji, i inspiracji.

Ta Jedyna Noc, to Ostatnia, a zarazem Pierwsza Noc Roku. Chwila, kiedy stare spotyka się z nowym. Kiedy zasłona między światami jest najcieńsza. To moment, w którym istoty, czasem starsze niż czas, który znają Ludzie, mogą powrócić do Arkadii i choć na chwilę zrzucić maski, które na codzień przyoblekają w świecie śmiertelników. Jednak powrót jest kosztowny i wymaga przygotowań. Uplecenia misternych sieci i złapania w nie tłustej muchy. A może… wszystko da się załatwić na ostatnią chwilę? Na pewno będzie to pracowity wieczór. Ale nagroda jest warta wysiłku.

ZAPISY.png

DESIGN DOC.png

bottom of page