top of page

SEJMFLIX

#gra #komedia #inspirowane

SEJMFLIX to krótka, improwizowana gra inspirowana formą debaty
oksfordzkiej/parlamentarnej oraz humorem rodem z serialu “1670”. Wciel się w rolę parlamentarzysty lub swojego chłopa – albo jednego i drugiego – i wpływaj na prawodawstwo w mlekiem i miodem płynącej Adamczysze.

AUTORZY:

Zuzanna "Zuu" Mazurek, Michał "Orzech" Cichocki

PROWADZĄCY:

Zuzanna "Zuu" Mazurek, Michał "Orzech" Cichocki

DATA GRY:

CZAS TRWANIA:

Ilość miejsc:

Format zapisów:

4.07.24, 10:00

ok 2h gry

6-10 osób + publika limitowana przestrzenią gry (larp zakłada rotację osób grających z publiką)

otwarte uczestnictwo, maksymalna liczebnośc publiki zależy od miejsca gry

Demokratyczna Republika Adamczychy to niewielki kraj leżący gdzieś między Europą Środkową i Wschodnią. Debata nad jej dokładnym położeniem jest niezwykle zacięta i toczy się od prawie siedmiuset lat, ale oczywiście interesuje tylko wąskie grono specjalistów i wyjątkowych pasjonatów tematu. A jak już mowa o debacie, to czy dzisiaj nie jest aby szósty mar… mat… no, tego miesiąca co nie znasz jego nazwy. Tak? To szybko, odpalaj TyTuba, zaraz zacznie się kolejny odcinek SEJMFLIXu. Ciekawe, o co te darmozjady będą się dzisiaj kłócić...
SEJMFLIX to krótka, improwizowana gra inspirowana formą debaty oksfordzkiej/parlamentarnej oraz humorem rodem z serialu “1670”. Wciel się w rolę parlamentarzysty lub swojego chłopa – albo jednego i drugiego – i wpływaj na prawodawstwo w mlekiem i miodem płynącej Adamczysze. Wymyślaj absurdalne ustawy, broń ich lub obalaj jako opozycjonista: i nie zapomnij, by przy okazji wyśmiać swoich oponentów na tyle zmyślnie, aby nie przyczepili się do tego marszałkowie.
Gra jest fabularyzowaną debatą oksfordzką z udziałem publiczności. Larp ma na celu przeprowadzenie symulacji obrad parlamentarnych z dużym przymrużeniem oka. Grający będą mieli okazję poćwiczyć szybkie myślenie, tworzenie przekonywującej argumentacji i jej artykułowanie, a także uważne słuchanie drugiej strony sporu.

TRIGERY:

Działanie pod presją czasu, sarkazm

brak wydarzenia na facebooku

FACEBOOK.png

brak dokumentu

DESIGN DOC.png

zapisy na Larparcie

ZAPISY.png
bottom of page