top of page

The Last of Us: When We Stay

#gra #postapokaliptyczne #inspiracja

Czerwiec, 2019 rok. Przyczyną upadku cywilizacji było zakażone zboże. Kilka lat temu kordyceps rozprzestrzenił się po świecie, zaczynając od Ameryki Południowej. Setki ciał leżących na ulicach stały się widokiem powszednim, nie było szczepionki, nie było ratunku, nadzieja powoli zatracała się w anarchii...

AUTORZY:

Angelika Iżykowska, Bartosz Naumowicz, Zuzanna Mazurek

PROWADZĄCY:

Angelika Iżykowska, Bartosz Naumowicz, Zuzanna Mazurek (NPC)

DATA GRY:

CZAS TRWANIA:

Ilość miejsc:

Format zapisów:

4.07.24, 13:00

ok 5,5h z warsztatami

Role męskie: 2
Role żeńskie: 2
Role unisex: 4

Zapisy Zakończone

Czerwiec, 2019 rok. Przyczyną upadku cywilizacji było zakażone zboże. Kilka lat temu kordyceps rozprzestrzenił się po świecie, zaczynając od Ameryki Południowej. Setki ciał leżących na ulicach stały się widokiem powszednim, nie było szczepionki, nie było ratunku, nadzieja powoli zatracała się w anarchii. Ponad 60% populacji zostało zarażone lub zmarło w wyniku choroby. Świat przyzwyczaił się do obecności biegaczy i czychaczy, ale… czy to jedyne rodzaje zarażonych? Czy przez lata kordyceps mógł rozwinąć się jeszcze inaczej? Każdy człowiek, który został jeszcze przy życiu i zdrowiu próbuje związać koniec z końcem: przeżyć kolejny dzień, dotrzeć w bezpieczne miejsce, mieć dom, w którym próbuje względnie normalnie żyć. Niestety, trudne sytuacje mogą dotknąć każdego, codziennie, nie dając wytchnienia. Na bieżąco trzeba tworzyć plan i plany zapasowe, oszczędzać racje żywnościowe oraz podjąć decyzję o tym, czy zaufać nieznajomym.

TRIGERY:

Śmierć, survival, trudne wybory moralne, choroby, krew, przemoc psychiczna i fizyczna, gore, horror, narkotyki, wulgarny język, samobójstwo, ciemność, migające światła, nieprzyjemne dźwięki.

wydarzenie na facebooku
kliknij w ikonę

FACEBOOK.png

brak dokumentu

DESIGN DOC.png

Zapisy Zakończone

ZAPISY.png
bottom of page