top of page
< Back

Show Must Go On!

Show Must Go On!

Świat już się skończył.
Teraz nie jest już ważne co dokładnie się stało, liczy się tylko to, że Ziemia nie jest już miejscem dla ludzi. Niebo zakrywają czarne chmury, przez które tylko czasami widać blade przebłyski słońca, państwa już dawno przestały istnieć, a skażenie środowiska pozwala na przetrwanie tylko w niektórych miejscach. W chaosie pierwszych kilku miesięcy zginęła większość populacji świata, a dziś, prawie dwa lata odkąd zaczęła się apokalipsa, przeżył zaledwie promil ludzkości. Ostatni ocaleńcy żyją w enklawach rozrzuconych po całym świecie odcięci od siebie nawzajem, tworząc małe zamknięte społeczności. Mimo, że niektórym udało się przeżyć, nikt nie ma złudzeń – era ludzi właśnie dobiega
końca. Każdego dnia efekty tego największego światowego kataklizmu stają się coraz silniejsze - radiacja ze zniszczonych reaktorów atomowych, gwałtowne zjawiska pogodowe i coraz bardziej agresywne zachowania pozostałych przy życiu. Ludzkość jest skazana na zagładę i nie ma sensu temu zaprzeczać.
Teraz ważne jest już tylko jak przeżyjesz swoje ostatnie dni. Modląc się o zbawienie na zgliszczach świata? A może ciesząc się tymi chwilami ze szklanką whiskey przy dobrej muzyce? Tu, w kabarecie “La Rêverie” trwają przygotowania do ostatniego przedstawienia na Ziemi. Przyjdź i baw się z nami. Bo przedstawienie musi trwać!

Dla kogo?

Gra przeznaczona jest dla doświadczonych graczy, raczej narratywistów

Zapisy:

przed konwentem

Ilość graczy:

10 (5k+5m)

Prowadzący:

Aleksandra "Panda" Kiełbasz, Marta "Ireth" Szmigiel

bottom of page